| Tentacle111 a întrebat:

Azi la sport am avut un meci de handbal si la ultimul atac al echipei mele(am dat 3 goluri)colegul meu mi-a pasat o minge de la mare distanta si a lovit pamantul dupa care mi-a venit mie in....intre picioare.Normal ca e dureros dar am o intrebaretongueoare sa se intample ceva? Adica nu am venit cu viteza mare, dar nu am m-ai primit o minge niciodata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ViSsseS a răspuns:

Pai,te mai doare? Sau cati ani ai? Eu totusi iti recomand sa te duci la doctor!

| Tentacle111 explică (pentru ViSsseS):

14.Acum nu ma ma-i doare+mama e asistenta.Dar inca nu mi-o simt...

| Zaied a răspuns (pentru Tentacle111):

Dar gramatica nu te doare?"Mai" se scrie legat fara cratima si daca crezi ca la handbal e dureros stai sa vezi la fotballaughing
Oricum poti face cel mult hernie cum am avut eu.

| ViSsseS a răspuns:

Crede-ma ca-s portar la handball.Si am luat mingi la viata mea cand imi uitam scoica.Iti spun eu ca portar la handball te doare cel mai tare(+ca fac si fotball)