| anonim_4396 a întrebat:

Azi m-am lovit langa inghinal,mi s-a umflat foarte tare si la fiecare miscare a piciorului, cand vreau sa il ridic(ex)ma doare.Trebuie sa am motiv de ingrijorare, sau o sa imi treaca in cateva zile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Stai linistit frate, daca s-a umflat si il simti este de bine incearca sa il bagi in apa rece, dar cel mai indidcat este sa te duci la doctor el sigur o sa steie ce sa faci

| CiobanDarius a răspuns:

Cel mai bine ii sa te duci la spitalwinking si o sa iti faca radiografie si o sa vezi ce ai happy