| Alex665 a întrebat:

Salut TPU. Cred ca am facut o intindere de ligament colateral la genunchiul drept, astazi este a 6 a zi este mult mai bine ca in prima zi dar doar ma mai doare putin cand apas pe ligament in partea de jos a lui sau cand ma ridic dupa ce am stat mai mult timp pe canapea si mai ma doare atunci cand trag de picior spre mine si tin ligamentul fix, dar destul de putin. In cam cat timp se va vindeca complet?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Poate dura cateva saptamani.Crezi, adica ai dedus tu? Sau ai fost la medic?