| Robii a întrebat:

Cum as putea sa ma inalt intr-o saptamana? macar 3-4 cm

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| UseR4EveR a răspuns:

Ai chiar asa mult n-ai cum da poti sa te apuci de un sport baschet in special sau... ia-ti o minge de basche du-te la un cos si dai toata ziua din sarituri sigur vei crestehappy dar...trebuie ceva timp RABDARE! bafta si la mai marelaughing

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o posibilitate de a creste vizibil intr-o saptamana.

| noktambul a răspuns:

Mergi pe varfuri!

| Onutzyk a răspuns:

Problema e ca nu prea poti :-s...
Mai intinde`te si tu... poate cresti cativa milimetri da 3-4 cm nu ai cum.

| catalin188 a răspuns:

E inposibil. in timp cu inot mult inot

| edyman a răspuns:

Pai he-he nu poti atat intr-o saptamana dar sunt niste injectii care se fac in membre si cresti! Le ia unu de la mine din clasa ca este exagerat de mic! Astept funda si nu este posibil asa ceva doar daca facti transplant!

| Bybanu a răspuns:

Intr-o saptamana nu cred ca poti.nu stiu sa iti zic timpul in care te vei inalta, dar iti zic cum: stai atarnat de o barabig grin. serios

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
E prea mult 3-4 cm intr-o saptamana.
Te sfatuies sa te apuci de basket, volei, inot, handbal.
Doar asa te vei inalta cat de cat.

Toate cele bune!happy

| Beatrice a răspuns:

Paiii thinking
Baschet...eu am un an si m-am inaltat cam prea mult xD laughing

| Raluu a răspuns:

Baschethappy desi nu se poate asa repede! dar joaca baschet sau fa voleihappy

| LovelyGirl_3607 a răspuns:

E imposibil

| supernatural2011 a răspuns:

Dormi mult si stai in ploaielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut pai ai putea sa te legi de picoare de poarta de fotbal si satot incerci sa te tragi in jos, sau sa rogi doi prieteni sa te intinda ei. Sincer intr-o saptamana nu poti sa te inaltilaughing. Apucate de inot. Da roade happy

| aaaaaaa1 a răspuns:

Nu potitongue

| alexxx a răspuns:

Domnerolling on the floor)ce intrebari stupide...
cica intr-o saptaman ''macar'' 4 cmrolling on the floor
wa tu crezi in povesti?straight face

| Florynmatrix a răspuns:

Nu ai cum intr-o saptamana, dar daca vrei sa mai cresti in inaltime du-te la medicu de familie si spune-i sa iti faca o schema cum sa iei pastile, fier, vitamine etc, si dupa ce le termini o sa se cunoasca, asa a facut fratele meu mai mic cu 2 ani ca mine era mic de statura, dupa ce a luat cam 3 luni era aproape cat mine happy

| Lorya a răspuns:

Si eu am o,, problema ''cu innaltimea si mi s-a spus sa mananc mai sanatos, si poti sarii coarda si sa stai atarnat de o bara, s-ar putea sa mearga.Multsucces.

| melissaana_6428 a răspuns:

Pai asta i-am spus si eu la doctorul meu... si mia zis sa fac mai mult sport la mine a functionat.