| Anonimata345 a întrebat:

Cum aș putea scăpa de grasimea de pe abdomen si sa am talie subțire? Daca se poate imi puteti spune ce sa fac ca sa scap de grasimea de pe fata, adică falcute si barbie dubla (gușa)? Please, ofer funda celui mai bun raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonymous4433 a răspuns:

Fa exercitii fizice, mai ales cardio, cauta pe net routine de cardio, eu fac de 3 ori/sapt- cardio+exercitii pentru talie/abdomen. Cauti pe YouTube. N-ai nevoie decat de putin loc si eventual un covoras din-ala.
In ceea ce priveste alimentatia, mananca mai putine grasimi, evita prajelile, lactatele grase si mananca multe fructe si legume.

3 răspunsuri:
| Anonymous4433 a răspuns:

Https://youtu.be/uQh2dtfNyvo
Asta mi se pare un antrenament f fun. Lucreaza si abdomenul/talia. Faci exercitiile din video de 4 ori la eand(replay la video de 4 ori) ca sa fie o rutina compleat. Daca nu poti, faci de 2 ori, de 3 ori, e destul de greu... Pana te obisnuiesti

| anonimatasexy6 a răspuns (pentru Anonymous4433):

Multumesc, pentru față ai avea idee? Gem pentru falcuțe si barbie dubla.

| Anonymous4433 a răspuns (pentru anonimatasexy6):

Pai.daca faci cardio si slabesti o sa mai dispara si din grasimea de pe fata...Ca slabesti PESTE TOT, nu doar in anumite parti
Conteaza si cum ai forma fete, eu de exp o am rotunda, si ar trebui sa fiu probbl extreme de slaba, ca sa am pometi ascutiti, jawline definit, etc...
Conteaza si ALIMENTATIA, ti-am zis, taie din dulciuri si grasimi si mananca fructe si legume!
Aaa, si rezultatele nu apar in cateva zile, dar daca te tii de treaba, sigur o sa vezi cv modificari in cel mult o luna
Succes!