| MrEggHead7 a întrebat:

de aceasta data am o problemă cade ma îngrijorează amarnic, de câteva zile am început ca în fiecare seara, deodată sa rămân fară respirație si sa respir greu, acest lucru se intampla numai noaptea, nu dimineața. Am avut si alte probleme de respiratie în trecut ca: pneumonie, bronsita, polipi nazali(încă îi mai am). Am nevoie neaparat de sfaturi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Makeithappen a răspuns:

Salut! Sunt în aceeași situație. După consult medical am aflat că e vorba de rinită alergică, alte alergii și nara îngustă. Mi-a recomandat regim alimentar și câteva spray-uri printre care Quixxx apă de mare, e chiar util. Oricum, ar trebui să consulți un medic.