| ionut332 a întrebat:

Salut tpu.De ce uneori simt intrun loc ( de obicei maini si picioare) ca o parte vibreaza gen acm cateva min la incheietura piciorului stang am somtit ca vibreaza ceva. Nush daca am explicat bine.Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Sunt spasme musculare. Ia niste suplimente cu vitamine si minerale

| darrio2007 a răspuns:

Sunt doar spasme musculare involuntare.Stai linistit. Tuturor ni se intampla.

Răspuns utilizator avertizat
| ionut332 explică:

Multumesc big grin