| anonim_4396 a întrebat:

De citeva luni am pe pielea de la cap ca si cum ar fi bubite dar e matreata,dar mi-am luat si tratament si tot e la fel!
Dupa ureche e ca si cum as fi arsa de soare,mereu e cojita de piele,pe miini mi-a aparut ca si cum ar fi o bubita dar la fel parca s-ar coji pielea!
Si plus la asta e ca si o alunita rupta,de la sine,dar nu inteleg cum!
Pina sa plec la medic,ma poate ajuta cineva,adica sa stiu la ce ma pot astepta!
Dau funda!
Ms aticipati, o seara placuta :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Cu scalpul am avut si eu problema acum doi ani, ai posibil sa fie de la stres. Nu prea am inteles ce ai cu bubele alea dar ai posibil sa ai tensiunea ridicata, totusi mai bine du-te la un doctor. Mult Noroc!

| Crisk a răspuns (pentru Robert_Emanuel_Nagy_1998):

Pai e ca un fel de bubite, dar pe imprejurul ei e ca un fel de piele cojita, ca si cum ar fi semn de la arsuri