| andreea11Secret a întrebat:

De la un timp mi-a aparut la cap, in drept la ceafa un oval ca o bila si ma doare tare e mai mare dar nici nu creste dar nici nu scade. Am motive de ingrijorare? Si ce-ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Consultate URGENT cu un doctor! Am avut un cunoscut care avea la fel si s-a dovedit a fi o tumoare iar dupa cativa ani a murit! Binenteles s-a prezentat la doctor când nu mai era nimic de facut...

| andreea11Secret explică (pentru lpavel):

Mersi o sa ma duc maine sau poimaine la dotor sa vad ce zice...

| lpavel a răspuns (pentru andreea11Secret):

Cu placere! Sper sa nu ai aceiasi problema...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La doctor de urgenta.

| Thunderwave_Adriana_1986 a răspuns:

Nu-i de joaca, mergi si vezi