| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! De mult timp am o umglatura pe langa gaura penisului, adica nu ma doare/ustura e un pic mai rosie decaf capul, iar pe langa ea apar niste bubite mici(doar pe langa gaura umflatura nu si in alte zone ale capului sau ale penisului) cer sa precizes ca nu prea ma spal in zona aia(stiu ca o sa primesc hate) si am sa o fac mai des, contact sexual nu am avut(am 14 ani) ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Anonimat2001 a răspuns:

Cum ti se zice ''Probleme de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat''
Tu chiar crezi ca pe TPU sunt persoane competente care sa-ti raspunda concret ce problema ai tu? Nu o zic in rautate dar du-te la un doctor si daca esti panicat ca pe forum-uri nu rezolvi nimic si s-ar putea agrava.

| raMLesS a răspuns (pentru Anonimat2001):

Decat corbulabrosu poate