| anonim_4396 a întrebat:

de o săptămână încoace,cand am trezesc dimineața,ma simt ciudat nu imi e foame,si nu am chef de nimic,am încercat sa mănânc dar am vomitat, si ma simt mereu fără energie.
Dau funda celui care poate sa ma ajute.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Chiriac_Robert_2000 a răspuns:

Salut, ai putea avea un virus in organismul tau si ar trebui sa te duci la un medic... spun din propria experianta.Bafta!winking

1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

Este posibil sa ai o carenta de ceva, de magneziu de exemplu. Ar fi indicat sa mergi la doctor si sa iti faci niste analize.