| Peter2964 a întrebat:

Salut tpu....Deci am fumat de 4 ori nu 4 tigari am mai tras sintr o tigara asa ocazional nu vreau sa ma apuc. se intampla ceva daca am facut chestia asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Tutunul este sanatos!

| Clorox a răspuns:

Nu se intampla nimic!

| Felissa13Eden a răspuns:

N-avea bai.
Daca mai tragi de cateva ori din tigari, n-o sa te mai opresti, asa ca, mai bine, las-o mai moale.

| RainbowD a răspuns:

In timp tigarile iti vor creea dependenta la fel ca drogurile. O data ce esti dependent, greu mai scapi de dependenta fara o voinita de fier.

| Petripetri a răspuns:

Nu se intampla nimic dar asa a inceput orice fumator usor usor te agață

| AliceFirea a răspuns:

Nu ti se intampla nimic, si daca fumezi conteaza sa fii cumpatat. Uite, si eu fumez de 1 an dar crede-ma ca mie imi ajunge un pachet de tigari o luna, fumez cand am iesiri, cand am nervi si cand sunt stresata.Si daca te apuci ai grija cu ele.Dar cel mai bine nu te apuca, si sa-ti ramana doar o curiozitate.

| anonim0just0for0me a răspuns:

Nu pățești nimic rău. Ai fumat si atat. Asta a fost. Altii fac asta o viata. Totul va fi bine dar sa nu mai fumezi. Succes!winking

| N3OX a răspuns:

Dacă nu ai tuse sau stare de amețeală totul este ok, însă pentru sănătatea ta, îți recomand sa nu mai fumezi, indiferent de situație. Îți urez cu tot respectul bafta la viață tongue

| Capybara a răspuns:

Ei bine poate. Tigarile creeaza dependenta si tu iti vei zice sa mai iei un pachet, fumezi ce fumezi din el si dupa aia il termini si ai tentatia de a fuma in continuare, dar daca ai vointa puternica te poti abtine