| AdrianLvs a întrebat:

Eu am 12 ani si as vrea s-a v-a intreb daca sunt bine :

Inaltime:1.64
Greutate:60

Eu vreau s-a fiu mai mic de inaltime. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexa07Alexa a răspuns:

Mai mic de inaltime nu ai cum sa fii happy dar stai bine cu greutatea ...la 1.64 m greutatea normala e intre 50-65

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce ai vrea sa fii mai mic de inaltime? Fetele cauta baieti inalti in general. Ca si kilograme, nu esti prea ok. Mai slabeste macar 4. ITi recomand alimentatie sanatoasa si multa miscare.

| Radu284 a răspuns:

La inaltime esti bine, si nu o poti schimba (decat daca vrei sa te cocosezi, sau sa iti tai din picioare).

la greutate nu esti bine, slabeste si tu vreo 6 kg.

| Tinna666 a răspuns:

Trebuie sa slabesti cam 6 kg..se vede si in poza ta ca ai burtica happy

| piratuu a răspuns:

Înălțimea e ok, așa ca de ce vrei sa fii mai mic de statura? Greutatea nu e ok, ar trebui sa slabesti 5-6 kg.winking

| Teodorel a răspuns:

Eu am 12ani, 163si 46kg.
Tu ai camprea multe!

| JohnnySilverhand a răspuns:

1. Nu poti sa te micsorezi. In plus mie mi se pari urias la 12 ani 1.64, cam jumatate din cei de 13 spre 14 ani au inaltimea asta.
2. Nu trebuie sa slabesti, nu-i asculta, cu cat te inalti mai mult cu atat scade burta.
3. Putin antrenament pentru niste muschi nu ar strica.

| Mtzlala a răspuns:

Puii mei... eu la 15 ani am 1, 63 si 52 de kg. Trebuie sa mai slabesti cata... happy