| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

Eu am Fimoza... Si maine merg la Operatie. Dar cum este la Operatie? Simtiti ceva? Imi cam este frica! DAU FUNDA GARANTAT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TaкєMєHιgн a răspuns:

La operatie (de orice tip) exista anestezie.Si nu te mai doare.big grin
Sanatate!

3 răspunsuri:
| Rochelle a răspuns:

Am 3 operatii si iti garantezi ca nu o sa simti nimic! urmeaza indicatiile medicului si nici dupa nu o sa fie rau :*
funda? puppy dog eyes

| AnnaSerban a răspuns:

Acum 2 luni m-am operat si eu de Fimoza, crede-ma m-a durut foarte tare, depinde de organism. Sanatate multa!