| Golyat18 a întrebat:

Imi amorteste degetul mic de la mana stanga si inelarul insa acesta din urma mult mai putin aproape insesizabil.
Mentionez ca am avut unghia rupta la degetul mic de la mana stanga in copilarie si mi-a ramas umflat pana acum.
Am 21 de ani
De asememenea in ultimele 3 saptamani am avut dureri de spate destul de mari.
Credeti ca e hernie de disc sau e doar local de la deget?
Doar daca aveti experienta, ati patit la fel, conoasteti pe cineva sau sunteti doctori.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Credeti ca e hernie de disc sau e doar local de la deget? "

pare o problemă gravă, decât să riști, sună-ți medicul de familie

| oz_1736 a răspuns:

Mergi la un doctor specialist in probleme de 21 de ani