| Suleiman a întrebat:

M-am operat de apendicita anul trecut in septembrie. Fac sala si ieri m-am fortat un pic mai mult si ma doare usor acolo unde a fost operatia, locul unde e cicatriceae se simte tare la palpare. E ceva grav? Pot continua sala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Secret2000 a răspuns:

Salut. eu cred ca este grav daca te doare cand te fortezi... Si eu am apendicita si ma fortez mereu la sala si la fotbal dar nu am problema ta. Sfatul meu este sa te duci la un doctor sa te consulte.