| Deen98 a întrebat:

mie îmi plac foarte mult cerealele cu lapte dar nu pot să mănânc deoarece am probleme cu acneea si laptele pentru mine e otrava imediat mă umplu, mă întreb oare exista vreun lapte care nu produce de loc acnee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Lapte de soia, de migdale, de orez, de nuca de cocos le gasesti pe la hipermaketuri sau la raioanele cu produse bio de la DM.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De soia sau de migdale.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, exista! Laptele de soia, de nuca de cocos, de migdale.