| Stefan123x a întrebat:

O problema mai veche de a mea, ca tot mi-am adus aminte:
Dupa ce merg mult, gen cativa kilometri 3-4, sau daca stau mult in picioare, la fel de la 6 ore in sus incep sa ma doara testiculele, e grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sokey a răspuns:

Nu e nimic. Dacă te dor și când cari, sau mergi pe distante scurte sau se inflamează e posibil sa ai ori o simpla inflamație ori varicocel ori hernie inghinala.

| Stefan123x explică (pentru sokey):

Pai si niciuna din astea nu e grava?

| sokey a răspuns (pentru Stefan123x):

Se pot rezolva toate cu ușurință!