| Denis123456 a întrebat:

Salut TPU,pentru narghilea,e obligatoriu sa folosesti carbune de ala special de narghilea? sau pot si carbune normal? si aromele is obligatorii? (is incepator, as vrea sa-mi iau o narghilea)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ciprian363636 a răspuns:

Fără arome vei simți doar gustul cărbunelui, nu văd de ce ai face asta. Cât despre tipul cărbunelui, eu am folosit doar cărbune special, cred că cel normal se termină mai repede.
P.s.: nu lua o narghilea doar uitându-te că e ieftină, mai bine roagă un prieten care are una să te ajute cu un sfat, în funcție și de bugetul tău.

2 răspunsuri:
| Knu a răspuns:

Imi aduc aminte din tineretile mele rebele, odata, in lipsa de carbune de narghilea, am folosit carbune de gratar. Ce pot sa zic, merge, dar nu recomand. Vis-a-vis de arome, fara ele, o sa aiba/ramai cu gust de petrol.

| Ana14bg a răspuns:

Un prieten are narghilea și din câte am auzit nu poti carbune normal.
Nu sunt chiar sigurahappy