| 0RASPUNS0 a întrebat:

Salut,pot pune cărbune de la magazin la narghilea? Nu cărbune special de cocos

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, dar va avea un gust cam oribil.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce cărbune de la magazin?

| 0RASPUNS0 explică (pentru sadrian46):

De gratar

| sadrian46 a răspuns (pentru 0RASPUNS0):

În nici un caz. Nu este pentru fumat. Nu sunt fan al fumatului să te încurajez să fumezi narghilea sau orice altceva, dar să pui cărbune de grătar în narghilea, doar dacă vrei să îți strici complet sedința de fumat.

| Anyo1988 a răspuns:

Pentru narghilea exista carbuni speciali care se gasesc de cumparat si nici nu sunt scump sunt niste pachetele lungiete si rotunde in care sunt carbuni pastile, am vrut si vreau si eu sa iau o narghilea si stiu, ba chiar am fumat din asa ceva ...stiu ca este ok mult mai sanatoasa decat tigarile ...insa cum zic si ceilalti nu recomant carbuniid de gratar mai ales ca, cum ziceam cei speciali nu sunt scumpi succes