| Viitorulapropiat a întrebat:

Poti pati ceva daca bei apa dupa o fata care i-a facut oral unui baiat? Adica poti lua anumite boli din apa din care a baut si ea?
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde ce boala poate avea ea. In general bolile venerice nu se iau prin obiecte folosite in comun. http://www.unica.ro/boli-cu-transmitere-sexuala-boli-venerice-7594

6 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Poti lua herpes, de exemplu, daca ea are herpes (herpesul se pate transmite pe cale sexuala, herpes poti sa faci si in zona intima). In rest nu prea sunt alte boli care sa se ia asa usor. Poti sa stai linistit...

| peperonies a răspuns:

Poti sa iei herpes dar si alte lucruri.

| DovleacTurbat a răspuns:

rolling on the floor) Faci inventarul, cati ai pupat in cap, stii ce zic? Apa spala tot laughing) csf.

| BloodyLips a răspuns:

Nu.Btw daca fata iti suge cocoselul nu trebuie sa iti fie sila dupa sau sa nu mai bei apa dupa ea.E ca si cum ti-ar fi sila de tine.Nu mai explic de ce.

| Viitorulapropiat explică (pentru BloodyLips):

Nu e vorba despre mine, nu as fi avut nici o problema.