| xAdyTzu a întrebat:

Salut,TPU.Stie cineva de ce as putea suferi? Transpir la subsoara, palme, picioare si spate.Infernal vreau sa spun, m-am saturat.Ce sa fac sau ce sfaturi imi dati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Da, aceste simptome pot avea o oarecare legatura cu Hiperhidroza, boala caracterizata printr-o hipersecretie a glandelor sudoripare.
Pentru inceput, foloseste Transpiblock. Daca persista, atunci poti consulta si un medic.

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu stiu daca la tine merge 100%, dar la mine a mers in mare parte, fa sport in timpul liber, stiu, suna prostesc, dar crede-ma, daca corpul tau se obisnuieste cu efort nu o sa mai transpiri, din nou, nu stiu daca este dovedit sau daca o sa mearga, la mine a mers happy
Mult succes, daca nu, ia transpiblock happy

| xAdyTzu explică (pentru Clorox):

Fac sala in fiecare zi, nu merge.Multumesc pentru ajutor

| Clorox a răspuns (pentru xAdyTzu):

Pfff, nu stiu sad
Bei multa apa?