| HarryMG a întrebat:

Stie cineva de ce de fiecare data cand ma trezesc am gura foarte uscata si nasul foarte uscat? Dau funda!

-nu fumez

-nu consum alcool

-sunt baiat

-am 18 ani

-beau 2l de apa pe zi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tina88 a răspuns:

Cumpara-ti un umidificator in camera, aerul uscat te face sa ai gura/nasul uscate.

4 răspunsuri:
| BlackArt333 a răspuns:

Pentru ca ti se usuca? Nu stiu. Incearca sa contactezi un specialist!

| Argelean a răspuns:

Salut! Ai probleme cu gatul? Daca te doare gatul ar putea fi de la gat.

| nican12 a răspuns:

Buna! Pai, asa se intampla fiecarui om. Peste noapte, nu consumi lichide si protenie, iar asa organismul se 'usuca' peste noapte. Este un lucru firesc. Sa nu iti faci griji!

| Girafaoftic a răspuns:

E un caz sever de diabet