| Dorian_Tudor_1998 a întrebat:

sunt Dorian am 17 ani si ma confrunt cu o situatie foarte nasoala.De 3 saptamani am o boala pe baza de stres, doctorul a spus ca trebuie sa scap de stres dar nu stiu cum si de 3 zile am intrat si in depresie....Va rog sa imi spuneti cum pot scapa de stres. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Stresul are o cauza, nu apare asa din senin in timp ce ne uitam la TV...
Incearca sa elimini cauza sau sa o diminuezi.

| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Îți recomand un supliment alimentar 100% natural " tableta nesimțirii", alungă depresia, anxietatea și în plus nu dă dependență: https://www.comenziforever.ro/......-plus-ID37