| niculescu16081994 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu care este mai buna pentru a creste in masa musculara creatina sau Goji Bio - energetic Dau funda la cel care imi zice care e si dc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| s4nto a răspuns:

Deci aia care ti-am dat-o eu acolo este cea mai buna 1. Intareste muschii, 2.ii tine fermi, 3. iti da forta mult mai mare pe cand proteinele nu face de cat sa iti rotunjeasca muschii... fara forma, fara nimic (funda)? big grin

3 răspunsuri:
| s4nto a răspuns:

Ok eu timp de 2 ani am facut culturism si tin sa cred, ca cel mai bun nutrient pentru masa musculara sunt voluminizatorii..http://www.masmusculo.com/......74653.html aici ai un fel care mi se pare foarte bun ..acum este alegereata

| niculescu16081994 explică (pentru s4nto):

Deci ce sa inteleg ca nst e mai buna creatina?

| niculescu16081994 explică (pentru s4nto):

E tot un fel de creatina nu? de exp creatina asta e buna http://www.suplimente-naturiste.ro/details.php?product_id=414
si da iti dau funda

| s4nto a răspuns (pentru niculescu16081994):

Deci aia care ti-am dat-o eu acolo este cea mai buna 1. Intareste muschii, 2.ii tine fermi, 3. iti da forta mult mai mare pe cand proteinele nu face de cat sa iti rotunjeasca muschii... fara forma, fara nimic (funda)? big grin