| anonim_4396 a întrebat:

Salut, un baiat poate sa mai creasca in inaltime dupa ce a atins varsta de 18 ani. Astept raspunsuri din experienta personala(nu de pe net), daca a-ti mai crescut si ce mod de viata a-ti avut!
Ofer funda celui mai complet raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Baietii cresc pana la 21 de ani. Ca sa fii sigur, joaca basket, practica inot si intinde-te pe bara. De asemenea niste suplimente de crestere de la farmacie ar fi eficiente.
Sanatate!

1 răspuns:
| Ketch a răspuns:

Baietii se dezvolta pana la 20-20 si un pic de ani, nu pana la 18