| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac pentru ca un baiat sa ma placa?

Ofer funda celui mai util si complet raspuns!

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

In primul rand tine cont ca anumite "preferinte" pot sa difere de la un baiat la altul deci nu exista un "ghid universal pentru a te face placut ".

♦ Incearca sa te comporti finut. * sa nu folosesti cuvinte din acelea... gen "sa-mi b." "c...t" * Mi se par niste cuvinte scarboase folosite de persoane slabe care vor sa para "cool" dar nu le iese.

♦Incerci sa te comporti ok cu toata lumea, sa nu pari aroganta/increzuta.

♦Sa nu fii usuratica. Acum poate ca o sa vina unii cu niste comentarii filozifice dar in fine... Faza e ca baietilor le plac lucrurile care nu sunt usor accesibile. Adica vrei ceva special.

♦Fii frumoasa! Nu exagerat de frumoasa... stii si tu, cat sa nu-i fie rusine respectivului sa iasa cu tine pe strada/la un suc.

♦Zambeste si prefa-te ca iti pasa de el. *daca iti pasa atunci cu atat mai bine*

♦ Gaseste anumite lucruri pe care le aveti in comun. Baietii sunt atrasi de fetele care au preferinte asemanatoare cu ei. *Prin asta nu ma refer la lupte sau chestii de genul ci la anumite lucruri gen muzica, filme, carti s.a.m.d.*

Succes!

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Îi arăți ce e frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu tine numai de tine. Daca nu exista o oarecare usoara atractie din partea lui nu prea ai ce sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai da si tu jos din haine laughing

| visulmeu a răspuns:

Fi relaxata si nu-i arata ca esti o jucarie.