| George20123 a întrebat:

Salut.Urmeaza sa-mi scot maseaua de minte(deoarece creste peste o alta masea). Intrebarea mea este, doare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Îți face anestezie, o să simți un disconfort însă nu te va durea.

| Frank51 a răspuns:

Nu e ca si cum mergi sa iti tai unghiile, totusi se rupe un os acolo, este normal sa simti o oarecare durere.

| Bizon95 a răspuns:

Nu, pentru ca iti face anestezie si nu iti scoate maseaua fara (anestezie)
DAR
e FOARTE NEPLACUT si cand iti scoate maseaua, si dupa

insa... asta e viata, daca nu o scoti o sa fie mai rau!

| Zveirest a răspuns:

Din cate stiu doare destul de tare si cel mai probabil o sa iti faca anestezie dar eu fiindca nu mi-am scos-o nu prea stiu, dar probabil asa va fi, sper ca te-am ajutat.