| Corsi a întrebat:

Salutare, am 16 ani fac 17 ani pe 2 iulie.
Inaltimea mea este 1.67- 1.68
Greutate : 56-57 KG

Mai am sanse sa cresc? Tin sa mentionez ca atunci cand am facut 15 ani eram de 1.45 si 36 kg. Acum am mult mai mult.

Inca o problema. Am cosuri pe fata, nu cum aveam acum 1 an dar am. Folosesc gero-vital plant anti-acnee. Din cei care ati folosit gerovital, functioneaza? Am cautat pe net si nu gasesc mod de utilizare.

3. Fac sala, si ridic greutati deasupra capului, etc. lucrez tot corpul dar nu in fiecare zi. Fac 4 zile, prima zi : Biceps si piept, ziua nr.2 umeri si trapez, ziua nr3. pauza, nr4. lucrez muschii de la picioare. ziua nr5. pauza ziua nr6. triceps si spate.

Aliementatia este buna, incerc sa dorm cat mai mult, mananc in fiecare zi fructe sau legume. Oua, branza. Nu pot dormi mai mult de 9 ore. Este ok?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ayakawelwel a răspuns:

Nu te teme pana pe la 20-22 de ani inca mai cresti, cosurile o sa iti dispara la o anumita varsta, si da este ok daca dormi in jur de 9, 10 ore.