| TheToxicNightmare a întrebat:

Salutare, am o problema cu stomacul, toata ziua nu am mancat decat un mar, o banana si un sandwis.Incerc sa mananc normal dar nu pot sa ma abtin sa nu mananc ca nu mi-e foame deloc.Doctorul de familie mi-a zis ca nu am nimicio boala. O fi din cauza faptului ca m-am indragostita prea tare de cineva? dati-mi un sfat va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Daaaa, asa se manifesta iubirea:X.Asa eram si eu cand eram indragostitalaughingNu mancam, nu imi trebuia nimicahappyStai linistita. Din dragoste nu se moare. Ea ne hraneste pe totilaughingpaa

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ce '' boala " cumplita ai?

| Tourniquet a răspuns:

Oi fi indragostita laughing vorba lui,, RaSpUnS.pT.voi'' Dragostea ne graneste pe toti laughing.

| User a răspuns:

Helaulaughing wake up.

| teutza99 a răspuns:

Asa se manifesta iubirea, asa am fost si eu cand m-am indragostit de Cristi, adica baiatul cu care am fost astazi la sanius.