| jayomicron1233 a întrebat:

Salutare! Am o problema sau mai degraba o nelamurire. Am 17 ani si sunt virgin. Ideea e ca pot sa imi decalotez penisul in stare fleasca cu usurinta complet, dar atunci cand am in erectie capul nu imi iese direct ci trebuie sa trag eu de piele si nu se trage cu foarte mare usurinta. Tin sa mentionez ca inca am ata aceea, si daca am penisul umed sau ceva de genul se trage mai usor. Cand nu e asa pare destul de uscat si mi se pare ca de aia se trage pielea greu. Este vorba de vreo problema? Chiar si in stare erecta eu pot sa il decalotez dar cum am spus destul de greu si nu ramane in pozitia aceea daca il las asa ci pielea se trage inapoi cumva. As avea nevoie de o lamurire.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ești normal, stai chill.

| dullcat a răspuns:

Poate mai bine ar fi sa mergi la medic.

| Hyperion7 a răspuns:

Te doare când încerci să îl decalotezi? Simți un ușor disconfort?

| jayomicron1233 explică (pentru Hyperion7):

In zona atei cred e un oarecare discomfort da, dar doar atunci cand e uscat

| adryang78 a răspuns:

Nu ai absolut nicio problemă, tot ce descrii e perfect normal.