| anonim_4396 a întrebat:

As avea nevoie de ajutorul vostru.

Am inceput sa racesc, nu tare, doar tusesc si cand tusesc imi iese mucus, dar nu asa e important.
Azinoapte am avut un vis, un vis care mi-a dat de gandit
Eram eu intr o clasa si in vis mai era si o colega de amea cu care ma inteleg f bine si chiar si o plac, si in vis deodata a fost o explozie si am vazut o intinsa cu ochi inchisi pe banca si gen de la piept in jos pana de unde incep picioarele era gen taiata, adica imaginativa un dragon care a muscat din ea, cam asa arata si nu se vedeau rinichi sau nu stiu ce, doar sange si cum e un fel de muscatura uriasa de ia luat toata burta, si in spatele ei era alt copil din scoala care radea ii pronunta numele si o lovea ca si cu o creanga de salcie, ea nu misca. Apoi a aparut o doamna care ne a luat de acolo, in vis am ajuns in alta parte gen trageam cu ak 47 intr-un geam imens fara sa stiu de ce, si ma gandeam, daca va muri eu cu cine ma voi mai intelege? Si din astea, erau puternice emotiile. Si apoi m-am trezit.
Ce poate sa insemne? Tiind sa mentionez ca la scoala baietii nu ii dau pace adica ii spun: vreau sa te f... si tampenii din astea, cand vine zapada o tot loveste in clasa cu bulgari de zapada si spune sa se opreasca dar ei nu.
Poate sa aiba legatura cu asta? Fata e f draguta, atragatoare, si m-am indragostit de ea, dar visul asta mi-a dat de gandit, eu cred ca vrea sa spuna sa o ajut, gen cand pateste asta cu baietii eu sa o ajut, sau apar, acum spuneti ce credeti voi ca ar fi, chiar sunt f curios si as vrea sa stiu ce inseamna.

Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Alynescu22 a răspuns:

Inseamna ca esti redus-mintal