| Ionut0405 a întrebat:

Salutare! Aveti idee in Ploiesti sau pe langa unde as putea gasi o clinica privata de urologie, mai multi medici mi-au recomandat sa ma duc sa fac circumcizie, dar nu gasesc o clinica cat de cat ieftina. M-as duce si in Bucuresti dar am vazut mai leste tot 1000 de euro operatia +-.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In Bucuresti la Spitalul Clinic Prof.T. Burghelea, sunt medici Urologi multi.
Acolo pretul unei circumcizii este de 2400 roni.

Vezi tarfele de preturi aici:
https://burghele.ro/tarife/

| AAme23 a răspuns:

Buna,nu este clinica privata, dar te poți interesa la Boldescu sau la Uromed Paulesti, am auzit ca au doctori foarte buni.

| Ionut0405 explică (pentru AAme23):

La Boldescu am fost sa imi fac circumcizie si cred ca doctorului nu i-au ajung banii din clip asa ca mi-a facut frenulectomie ( mi-a taiat ata )