| horia98 a întrebat:

..de catva timp am observat ca pectoralul drept este mai mare decat cel stang...adevarul este ca s-a depus un strat mic de grasime pe muschi, dar totusi pectoralul drept este foarte moale chiar si cand il incord este moale ca si cum as avea o punga de apa intre muschi si piele...va rog sa ma imi dati niste sfaturi si pe cei care vor sa isi bata joc ii rog sa nici sa nu se mai chinuie sa scrie ceva.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Lucreaza-le in mod egal, pune accent pe ex. unde bratele lucreaza separat ( gen in loc de impins cu haltera sa faci impins cu gantere ) si o sa se echilibreze in timp