| jamillaemilia a întrebat:

De ceva timp am dureri in partea dreapta sub coaste,cateodata ma doare foarte putin, alteori mai tare. Uneori ma doare si dupa ce beau un pahar de apa.Are cineva idee ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, medicul.

| jamillaemilia explică:

Iti multumesc frumos pentru raspuns

| bubulina023 a răspuns:

Durerile care le ai sunt urmari ale efortului depus in ziua respectiva. Daca te doare dupa ce bei apa sau orice lichid inseamna ca erai obosita si "transpirata" in asemeneq cazuri evita lichidele macar 10minute dupa efortul depus sau transpiratie... funda?