| anonim_4396 a întrebat:

De vreo 2-3 zile tot observ ceva ciudat la mine.In ultimul timp nu prea mai mananc consistent,cateodata ma rezum numai la chips-uri si mancare doar cand am chef,nu mai respect mesele,pofta de mancare nu am si iar se intampla sa imi mai fie foame,probabil am invatat stomacul numai cu bazaconii,cateodata se intampla sa beau si cola pe stomacul gol, si sa am un discomfort urat dupa aceea.
Idee este ca in urma cu 2 zile cand stateam intinsa in pat,am simtit in stomac ca si cum mi-ar bate inima acolo,am crezut ca poate fi vorba de sarcina, deoarece in urma cu aproximativ 2 sap am avut contact sexual neprotejat, insa nu a terminat in mine.La 2 zile dupa aceea am avut o scurgere ciudata maro deschis dar nu am greturi,sani umflati nimic in prezent sau alte semne,insa revenind,dupa ce am mancat ceva stomacul nu s-a mai comportat asa.
Asta fiind a doua zi,observ ca ma simt balonata,abdomenul a capatat putin volum si ma simt ca si cum as avea o minge de "beton" ce atarna in jos, o senzatie de balonare si disconfort.Am incercat sa imi strang burta foarte tare, am facut abdomene insa dupa 30 am simtit un fel de durere precum inainte de ciclu.Probabil ca trebuie sa imi vina menstruatia si de aceea.
Ce sa am? Sa fie vorba de sarcina, eu nu as crede din moment ce nu am simptome si nu cred ca e posibila cresterea burtii de la 2-3 sapstraight face, sa fie vorba de vreo infectie la stomac din cauza "meniului" meu total prostesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MeyGogutza a răspuns:

Cred ca ar trebui sa faci o vizita medicului și sa vezi exact ce este.La cum suna pare destul de grav

| AlissBrie a răspuns (pentru MeyGogutza):

Nu poate fi vorba de sarcina aici, nu?

| Fcsb_Cosmin_1986 a răspuns:

S-ar putea sa ai indigestie