| gondwana a întrebat:

Salutare, este normal ca la virsta de 15 ani sa ai penisul de 14-15 cm lungime si 3-5 grosime? big grin
p.s ce ar trebui sa fac pentru a nu incurca dezvoltarea acestuia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mus1k a răspuns:

Faci ce ai făcut şi până acum. Nu este nimic rău în asta.

| DurereCuMine a răspuns:

Laba trista in pantaloni! tu de unde ti.o masori de la cur?