Întrebare recomandată | yulyan32 a întrebat:

Eu,, sufar" de tahicardie sinuzala, e ceva banal, un medic cardiolog foarte priceput mi-a spus ca nu gaseste cauza, e de la sine, nu necesita nici un tratament si nu e nimic serios.Totusi,stie cineva daca pot trece de proba medicala pentru academia de ofiteri de jandarmi? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| theodorafemme2001 a răspuns:

Nu prea cred.

| Gabbriell a răspuns:

Nu este ceva serios, se poate trece fara probleme.

| yulyan32 explică (pentru Gabbriell):

Serios? gabe? laughing ar fi super big grin

| maduutta a răspuns:

Buna, am cautat ceva pentru tine, daca iti e de folos cauta aici, eu cunosc medicii si cred ca te-ar ajuta :*
http://www.csid.ro/......-11918918/

| yulyan32 explică (pentru maduutta):

Merci fain! dar deja am fost la un medic specialst, si a zis ca nu e nimic grav big grin ma intereseaza doar daca pot intra la academie cu aceasta problema tongue