| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, exista lentile de contact pentru miopie, colorate? daca da stie cineva care ar fi costurile pentru cele colorate dar si pentru cele simple?(nu suport ochelarii pe nas tongue ) Dau funda pentru raspunsul cel mai concret happy ps sunt din Sibiu happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca exista lentile la ochelari pentru vedere la ochelari gen ochelari de soare care au un pret incepand de la 350 lei, in functie de marca si forma.

| MihaelaMariaPopa a răspuns (pentru anonim_4396):

Am gasit, am fost la un control orl si d-na doctor mi-a explicat tot