| ionutcosmin1996 a întrebat:

SALUTARE inca odata. Iar revin cu o "asa-zisa" problema de sanatate care imi da la propriu, dureri de cap. In Noimebrie am fost la un Botez si cred ca m-a laut curentu, a 2-a zi n-am avut nimic, insa urmatoarea zi a inceput sa ma ia un fel de durere suportabila la tampla stanga, insa care cu timpul devine chiar enervanta si stresanta. Mai am si o vena de-alungul tamplei care este umflata. Durerea nu este una cronica, cu intepaturi, este ca si cum cine mi-ar tine palma la timpla si uneori ma ia si in spatele ochiului stang. In fine, am fost atunci la doctor si mi-a dat niste antibiotice si mi-a trecut, na, insa uneori revenea, alteori disparea. Am avut parte de o operatie de hernie, de deces in familie si nu prea m-a luat durerea. Insa mai acum 2 zile, pur si simplu a inceput iar sa ma ia, mai ales cand stau si ma gandesc ma ia din ce in ce mai intens. Daca ies p-afara, vorbesc cu prietenii, uit de durere. Insa, devine stresanta si imi pierd uneori lipsa de concentrare. Voi ce imi sugerati? Ce ma sfatuiti? Mi s-a luat de spitale. Abia ce am iesit acum 3 sapt. si pur si simplu mi s-a luat sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
daca specialistul nu ti-a putut rezolva cauza in totalitate, presupun ca ar trebui sa mergi la un medic primar, verifica-ti activitatea zilnica, pentru ca sa afli radacina problemei.
O zi buna.