| AmxMod a întrebat:

Eu ma jucma pe calculator si sa laut curentu, dupa l-am aprins.si iar s-a luat curentu, si cand am vrut sa-l pornesc iar nu a mai pornit monitoru desi unitatea mergea, si dupa l-am stins din spate de la buton, o inceput sa mearfa, oare este vreo problema? sami faci griji?

Răspuns Câştigător
| slayshock1 a răspuns:

Nu ti-a dat semnal din prima pentru ca a trebuit sa i se incalzeasca lui ceva dupa atatea pane de curent, dar acum nu-ti fa griji, daca intr-un final ti-a porint, iti va merge stai linistit happy

5 răspunsuri:
| Chimied a răspuns:

Daca functioneaza e bine.

| Memo97 a răspuns:

Nu-ti fa griji... asa am patit si eu si merge perfect ps : am patit acum doi ani...winking

| AmxMod explică (pentru Memo97):

Ai patit exact ca mine sa nu porneasca monitoru desi unitatea sa mearga? eu ami fac griji ca doar astazi mi-a venit de la reperat si a fost cu problema ca nu mi se aprinde monitoru, si de aia m-am speriat

| AmxMod explică (pentru Memo97):

Ai patit exact ca mine sa nu porneasca monitoru desi unitatea mergea cum trebuie? eu ami fac griji ca doar astazi mi-a venit de la reparat fix cu aceeasi problema ca nu mi se arinde monitoru

| Memo97 a răspuns (pentru AmxMod):

Exact la fel laughing...