| Jake143 a întrebat:

Salutare TPU, acum 3 zile eram la ora de ed. fizica, ok totul normal terminam lectia si apoi a inceput sa imi apara o durere de cap (in crestetul capului putin mai in dreapta). Ajung acasa, tot ma doare, ma doare s-a.m.d., ok trecand zilele incepe sa ma doara cat mai tare, acum chiar daca pun mana in locul ala incepe putin sa ma doara apoi dispare si tot asa, uneori incepe sa ma doara cand nu fac nimic (nu pun mana acolo sau etc.), nu stiu ce sa zic, nu m-am lovit (sunt sigur), am baut pastile pentru cap si efectul este 0, sa imi fac griji pe aceasta tema? Sa plec la doctor sau va trece, cum credeti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnonimXnX a răspuns:

De la frig, vremea brusc rece si efort sau de la telefon si ecrane evident (am patit) ia nurofen forte

2 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Fa-ti griji. Mari. Mergi urgent la medic. Daca se poate chiar acum la urgente.

| bvkeny a răspuns:

Daca nu mergi la doctor nu ai cum sa scapi de durere.Probabil sa ai ceva ce va trege prin tratament.