| Taghaz a întrebat:

Salutare TPU

As dori sa stiu daca doare Moldaminu? Pana acum timp de o sapt am luat penicilina /2 zi care nu a fost asa dureroasa, si ca sa aflu ca trebuie sa iau si Moldamin o data pe sapt. pentru a finaliza.Din auzite am auzit ca doare acum vreau sa fiu sigurhappy sau sa aflu cam cu cat doare moldaminu mai tare ca penicilina?

Dau funda! Mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

E destul de dureros, insa depinde si cine ti-l face. Doare doar in momentul injectarii dar nu ai ce sa faci, trebuie sa-l suporti fiindca complicatiile infectiei cu streptococ sunt urate. Mai bine le preintampini.

1 răspuns:
| Felys a răspuns:

Doare rau, dar cand nu ai incotro, suporti