| Bartulov a întrebat:

Azi am jucat fotbal, si am fost lovit la ochi cu mingea de aproape, nici macar jumate de metru, si nu m-a durut nimic, nu cred ca mi s-a spart nici o vena de sange cat timp nu am nimic rosu la ochi, si nici acum nu ma doare (si a trecut 1 ora), dar singura problema ii ca vad totul mai luminos, cand folosesc doar ochiul lovit, vad un pic mai tare lumina si mai imprastiata, pana acum tot nu puteam sa deschid ochiul, dar acum pot sta cu el deschis. Nu-mi pare ceva grav atata timp cat nu ma doare si nu am umflaturi/locuri invinetite/sange.

Ceva informatii? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Blamely a răspuns:

Îți va trece într-o zi sau două, nu-i nimic grav.