| BossulLeonidas2003 a întrebat:

De 3-4 zile am durere intercostala și țin sa menționez ca în prima zi mi-a aparut un junghi de nu mai puteam respira, a doua zi la tot asa, și a treia zi m-a luat acest junghi în piept (în stanga) de trei ori, și astăzi m-a luat decât o data spre seara care m-a ținut aproximativ 5-10 minute! Durerea când vine, vine în fata și puțin în spate, iar uneori ma ia și în partea dreapta dar e suportabila, în partea stanga junghiul îmi taie respirația și simt ca ma apasă ceva acolo! Va rog mult de tot cum pot sa scap de acest junghi? Sa răspundă cineva va rog frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Elim_Apahida_Biserica_Penticostala_2000 a răspuns:

Pai normal ar trebuie sa mergi la medic deoarece poate fi un preinfarct!

| AlexIm123 a răspuns (pentru Elim_Apahida_Biserica_Penticostala_2000):

E grav preinfarct-ul? crying

| catalinoB116 a răspuns (pentru AlexIm123):

Fooooooooarte poti sa mori.