| lovemyname a întrebat:

In a 9-a ne va duce la cântărit si masurat?
MULTUMESC!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Nu ştiu pe voi, dar pe noi ne-a dus. Adică, de fapt au adus în clasă un cântar şi un metru pentru asta. Dar asta s-a întâmplat iarna, nu la începutul şcolii.

| măcheamăăăî a răspuns:

Pe noi nu ne-a dus si nici n-am auzit de asa ceva. happy

| SAMM0603 a răspuns:

In clasa a 7 si a 8 ne-a pus pe noi. Acum sunt a 11, si de cand sunt la liceu nu ne-a pus niciodata. Depinde de liceu, daca e unu sportiv sunt sigura ca va face asta pentru a stii cat poate fiecare in functie de greutate (la gimnastica) si inaltime (la saritul groapei cu nisip). Dar daca e unul obisnuit cu profile gen : filologie, mate-info, stiinte ale naturi..etc nu cred happy

| lovemyname explică (pentru SAMM0603):

Stiu...in a 8-a ne-a dus la cantarit si masurat, dar eu am lipsit...sunt la mate-info

| SAMM0603 a răspuns (pentru lovemyname):

Si eu sunt mate-info. Nu o sa va puna. Succes bobocule!laughing

| Crucified a răspuns:

Da, cred. Dacă există un cabinet medical în şcoală, probabil da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prima data cand aud de asa ceva.
In viata mea n-am fost cantarit sua masurat la scoala. Ma taie de Craciun sa stie cate kg am? E o prostie.

| andreea7214 a răspuns:

In mod normal da, fara sa supar pe cineva, scoile serioase fac asta...