| Patrick20061997 a întrebat:

Salutare TPU vreau si eu cateva sfaturi am 18 ani si 1, 70, si am 60 de kg si vreau sa ma ingras ce sfaturi ami dati mana dar nu se pune deloc asi incerca sa iau Biomed 6 sti este bun de ceva? sau alte pastile ceva va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Deliadelias a răspuns:

Sa nu faci prostia sa iei pastile. Alea nu-s bune de nimic. Mananaca sanatos, fa sport si lasa prostiile astealaughing...arat ok la 1, 70- -60 kg