| valy69669 a întrebat:

Vin o problema.
Mi-am plombat 3 masele acum 2 luni.
Si de atunci ma tot dor si nu trece durerea... când am mers la dentist doar o masea ma durea. el a făcut o magie de ma dor 3 acum. la mestecat ma doare și mai tare.
Dupa ce am mers înapoi la el. mi-a pilot 2 din ei aproape de tot. si a spus sa revin sa îmi pună coroana.
În contextul în care mi-a spus ca nu este nevoie de coroana acum..doar peste câțiva ani va fi nevoie.
Suma de bani a depășit de mult pragul care a spus el ca ma va costa... plus acum vrea sa îmi ia si pe coroana.
Ce pot face? Mentionez ca mi-a cauzat dureri mari si în timpul procesului de plombare. nerv. curățare etc. dureri insuportabile.el spunând " mai e un pic, gata"
Pentru început o sa merg la alt dentist sa vad ce a făcut el... dupa se poate face plângere sau ceva?
Help me dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mi-a pilot 2 din ei aproape de tot. si a spus sa revin sa îmi pună coroana...Ce pot face? "

scoate bani din piatră seacă, doar e gura ta!

| valy69669 explică (pentru sierra1):

Deci spui sa merg sa fac plangere

| sierra1 a răspuns (pentru valy69669):

Asta ai priceput?

| valy69669 explică (pentru sierra1):

Fii mai explicit

| sierra1 a răspuns (pentru valy69669):

"scoate bani din piatră seacă, doar e gura ta!" - rezolvă-ți dantura!