| savino23 a întrebat:

Salutare. vreau sa stiu si eu cati bani se da la dr oftalmologic pentru operatia de cataracta la un bebe de 3luni si cat pentru anestezist. daca stiti va rog dati mi mai multe detalii.merg la spitalul de urgenta oft din Bucuresti.va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci tu? Să le dai bani? Actul medical în România este gratuit dar de cea mai proastă calitate.
Cu cât le dai mai mult cu atât te va băga în seamă.
Sunt niște pomanagi.
Sănătate bebelușului.
Pa, pa.