| Scrollmotion a întrebat:

Săptămâna viitoare ma operez de varicocel in spitalul militar laparoscopica. As vrea sa va întreb pentru ca nu am primit un răspuns concret încă... câți bani se da la medic respectiv anestezist. am auzit sume cuprinse intre 300 si 3000 de lei. dacă v-ati lovit de aceasta situație in ultimele luni va rog sa îmi dați si mie un număr, o suma happy va rog! Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| viata0delash a răspuns:

Oho. Eu tot am avut o operatie cu deja 2 ani, si am dat vreo 500 roni, doar ca nu in Romania, in moldova